Dlaczego my?

Nie muszą Państwo znać się na prawie i księgowości,

nie muszą Państwo myśleć o formalnościach,

nie muszą Państwo pamiętać numeru do hydraulika,

nie muszą Państwo poświęcać czasu na bieżącą obsługę budynku i lokatorów.

Od tego wszystkiego mają Państwo nas, a my mamy od tego ludzi.

 

Nasze motto brzmi:

„Zamieszkiwanie na najwyższym poziomie, dążąc do minimalizowanie kosztów utrzymania”

Przedsiębiorstwo Zarządzanie Nieruchomościami „CZTERY KĄTY” to profesjonalne podejście i wiedza z zakresu zarządzania i administracji nieruchomościami, które sprawiają, że oddajesz nieruchomość w zarządzanie fachowcom. Mamy duże doświadczenie i doskonale wiemy jak należy radzić sobie w trudnych i niespodziewanych sytuacjach. Mogą Państwo na nas polegać w każdej sytuacji – poczynając od prostej awarii w nieruchomości mieszkalnej kończąc, na pełnej obsłudze księgowej związanej z Państwa nieruchomością!

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak czasochłonne oraz czasami trudne i żmudne jest administrowanie nieruchomościami – dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa potrzeb i oferujemy Państwu nasze kompleksowe usługi! Państwo będą mogli cieszyć się sprawnie funkcjonującą nieruchomością, a my będziemy czerpać satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Naszym mottem jest „zamieszkiwanie na najwyższym poziomie, dążąc do minimalizowanie kosztów utrzymania”. Naszym celem jest obniżenie kosztów utrzymania nieruchomości do możliwie najniższych. Jesteśmy w stanie osiągnąć to założenie poprzez racjonalne gospodarowanie funduszami, dzięki czemu możliwe jest zminimalizowanie kosztów utrzymania. Wiąże się to z niewątpliwymi korzyściami dla mieszkańców w postaci mniejszych opłat za mieszkanie.

Zespół przedsiębiorstwa Cztery Kąty tworzy wykwalifikowana kadra pracownicza z wieloletnią praktyką zawodową. Jako profesjonaliści dbamy o to, by świadczone przez nas usługi odznaczały się najwyższą jakością. Prezes naszej firmy posiada licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomości (nr 26027) nadaną przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju w 2013 roku, jak również posiada teoretyczne oraz praktyczne przygotowanie do wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami, a nadto jest biegłym sądowym z zakresu zarządzania nieruchomościami oraz sądowego zarządzania nieruchomościami w okręgu Sądu Okręgowego w Częstochowie. Dodatkowo może się on również pochwalić licencjami zawodowymi w zakresie zarządzania nieruchomościami nadanymi przez Polską Federację Rynku Nieruchomości, Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami, Federację Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości oraz Polską Federację Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych.

Jako licencjonowani zarządcy nieruchomościami możemy zapewniamy najwyższą jakość usług, popartą certyfikatami oraz prestiżowymi tytułami. W 2017 oraz 2018 roku Zarządzanie Nieruchomościami „Cztery Kąty” otrzymało tytuł Zarządcy Roku, będący potwierdzeniem najwyższych kompetencji.